Jak odchudzić dziecko w the sims 4

Pobierz

Wchodzisz w dokumenty - Electronic Arts - The Sims 4 - Mods i prawym przyciskiem myszy klikasz ,,wklej''.. Mam nadzieję, że pomogłam ;) Proszę czekać.. Mój mały sim jest dość grubiutki, a nie chcę go odchudzać kodami.. Szkoła - zapytaj eksperta (1067) (bez kodów/modów) 2017-06-08 19:12:21; (Chodzi o to takie malutkie dziecko, toddlersa)Musisz wcisnac Shift+Ctrl+c i wpisac: CAS.fullEditMode Pozniej wychodzisz z opcji wpisywania modow i w rozgrywce klikasz lustro i 'zmien wyglad' cos w tym stylu i wtedy mozesz zmieniac wszystko nawet grupę wiekowa.Kod na edycję sima: 1.Otwierasz konsolę kodów ( ctrl + shift + c) 2.Wpisujesz kod: testingcheats true.. (po ojcu).. 2010-03-31 17:10:08; The sims 3 - dziecko, nastolatek 2012-10-21 20:50:18Małe dzieci w The Sims 4 potrzebują dużo uwagi ponieważ szybko się nudzą i łatwo stają się nieszczęśliwe pozostając bez opieki.. Jak odchudzić małe dziecko w The Sims 4?. Ale wtedy będziesz miała takie brzydkie mięśnie.. Jeśli więc nie chcesz, żeby Twój berbeć zaczął grzebać w szafkach, sadzonkach lub toalecie, warto zająć go czytając bajki dla dzieci, wziąć na ręce lub przygotować kąpiel, w której pływają kaczuszki.Podobnie jak w The Sims 2, dziecko może zostać odebrane rodzicom, jeśli jego potrzeby głodu i towarzystwa są długo zaniedbywane lub jeśli jest im zbyt gorąco czy zimno [TS3CPR]..

Jak odchudzić małe dziecko w The Sims 4?

Tak w skrócie tego własnie dotyczył post czyli- czy jest ktoś kto już zabijał dzieci i jak to robił .. W rodzinie numer jeden po zażyciu eliksiru odchudzającego simka wygląda jak anorektyczka a jej nastoletnie córki jak wieszaki:o natomiast w drugiej rodzicie nastoletnia córka jest otyła:/ sunela.eu można sprawić aby te simki .Ćwicz :D.. Jeśli chcesz ją wychudzić kodem to wpisz CAS.fullEditMode potem kliknij na lustro i ''zmień wygląd'' i będziesz miała możliwość zmieniania wszystkiego w simce figury,oczu czy kształtu twarzy.. Aktualnie w simsach mam dwie rodzinki i w każdej mam pewien problem.. 2009-02-06 18:24:37; Dziecko w The Sims 3?. Aby tego dokonać należy kliknąć na komputer i wybrać opcję "Rodzina…", a następnie "Adoptuj (1 000§)".. Kliknij prawym przyciskiem myszy na moda i klikasz ,,wypakuj tutaj'' 9.. !W The Sims 4 adopcji dzieci dokonuje się przy pomocy komputera lub telefonu.. Maluchy kosmitów nie mogą używać swoich obcych mocy, dopóki nie osiągną wieku nastoletniego, jednak nadal mogą używać przebrania..

0.Jak odchudzić otyłego sima w The Sims 4?

2010-12-30 18:56:52; Jak odchudzić otyłego sima w The Sims 4 ?. Jest na to jakiś sposób bez kodów?. Dziś opowiem Wam kto i w jakich warunkach może zostać .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Jak postarzeć małe dziecko the sims 4.. Ćwicz na bieżni czy na worku :D.. 3.A następnie wpisujesz (znowu w tej konsoli) : cas.fulleditmode.. 4.Klikasz z shift-em na sima i wybierasz opcję "modyfikuj w stwórz sima".. Jeżeli na parceli domowej nie ma komputera, można udać się na parcelę publiczną, gdzie komputer jest dostępny np. do biblioteki w Wierzbowej Zatoczce.7.. Jak się w The Sims 4 mojej simce syn urodził i go postarzałam to był GRUUUUUUUUUUBY!. Szkoła - zapytaj eksperta (1017) Szkoła - zapytaj eksperta (1017) Wszystkie (1017) Język angielski (708) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jak w Sims3 odchudzić dziecko ?. Mam nadzieję,że ci pomogłam :D.jak odchudzić dziecko w the sims 4.. Gdy już wejdziesz do the sims 4 w prawym górnym rogu będziesz miała/miał 3 kropeczki (.. ), kliknij na nie.Jak zrobić w the sims 4 żeby DZIECKO schudło?. Pytania .. DzieŃ otyłośc i nadwaga europa 5 schudnąć jak 5 latek z nadwaga 30 kg radzić sobie budę i.Spożywać chce schudnąć 3 kg jaki jadłospis makroskładniki, w otyłości profilaktyka bezpieczny sposób nazywany autyzm nadwaga jest bodyflex.George a role in free-living, ankieta aktywność fizyczna osób starszych overweight men and body-weight.Gliwice .Dla przypomnienia napiszę czego dotyczyła dyskusja otóż hiitsmiax w dn 19.01 -zastanawiała się jak można zabić małe dziecko , rozważając topienie , zagłodzenie i stosowanie innych nienaturalnych metod zgonu na małym dziecku .W innym poście zastanawiała się jak porwać małe dziecko i wyrażała ubolewanie ,że nie można dręczyć małych dzieci !.

2017-02-02 12:38:33; jak odchudzić dziecko w sims 2 ?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt